Otrzęsiny klas I

Dnia 25.10.2018r. odbyły się w Auli naszej szkoły otrzęsiny klas pierwszych. Pomysłów na tę zabawę było mnóstwo, ale w tym roku tematem przewodnim były „wieś i żniwa”. Każdy „kotek” został odpowiednio przyozdobiony, następnie malownicza grupka została poddana kilku próbom. Imprezę prowadzili „Grażyna i Janusz”, którzy wybierali spośród pierwszaków pracowników do swojego gospodarstwa. Wśród zadań było dojenie krowy, bieg z jajkiem, skoki w workach, smaczny posiłek (pączek z chrzanem) oraz oczywiście dożynki. Konkursy bardzo  rozbawiły  naszych pierwszaków. Mamy nadzieję, że była to dla nich przyjemna zabawa.

Od wielu lat  zabawę otrzęsinową dla pierwszoklasistów przygotowuje  Samorząd Uczniowski pod  nadzorem pani Małgorzaty Ewertowskiej. Otrzęsiny to super zabawa, która wzmacnia więzi i daje poczucie wspólnoty.