I Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku

23 marca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w towarzyskim turnieju w piłkę nożną halową chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wystąpiło siedem drużyn, które poprzez losowanie podzielono na dwie grupy. Nasza ekipa trafiła w fazie grupowej na Zespół Szkół im. Konstytucji 3 maja w Iławie i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy. Obydwa pojedynki wygraliśmy 3:0 zajmując pierwsze miejsce w grupie.

W półfinale turnieju zagraliśmy z drużyną, która zajęła drugie miejsce w drugiej grupie, Zespół Szkół im. CK Norwida w Nowym Mieście Lubawskim. Półfinał wygraliśmy 2:1. W finale zagraliśmy z gospodarzem, Zespołem Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Prowadziliśmy 2:0, ale druga część okazała się lepsza w wykonaniu przeciwników. Doprowadzili oni do stanu 2:2. Do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna seria trzech rzutów karnych. Ostatecznie to nasza ekipa wygrała 3:2 otrzymując dyplom i puchar. Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik,  Jakub Raszkowski.